
- В наличии
- Код: 00139784
Сковорода ARDESTO Gemini Gourmet Portofino, 24см, алюміній, чорний
439 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: штампований алюміній
Діаметр: 24 см
ДІаметр дна: 15 см.
Висота стінок: 4.5 см
Товщина стінок: 2 мм
Товщина дна, мм: 2
Колір: чорний
Антипригарне покриття: PFLUON, 2 шари
Ручка: бакеліт
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні
Очищення в посудомийній машині: так
Країна виробник: Китай
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Верхний диаметр посуды | 24 (см) |
| Высота стенок | 4.5 см |
| Съемная ручка | Нет |
| Крышка | Нет |
| Количество ручек | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Тип посуды | Сковорода универсальная (классическая) |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в духовке | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Нет |
| Цвет | Черный |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Толщина дна | 2 мм |
| Толщина стенки | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Pfluon |
| Источник нагрева | газові, електричні, склокерамічні, галогенні |
- Цена: 439 ₴
