
- В наличии
- Код: 00139775
Сковорода ARDESTO Black Mars Avior, 26см, нержавіюча сталь Triply
1 439 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: нержавіюча сталь Triply.
Технологія Triply: нержавіюча сталь 304+алюміній+нержавіюча сталь 430 (три шари).
Діаметр: 26 см.
ДІаметр дна: 22 см.
Висота стінок: 5,3 см.
Товщина стінок: 2,5 мм.
Товщина дна: 2,5 мм.
Зовнішнє полірування: сатин.
Антипригарне покриття: PFLUON, 2 шари.
Ручка: нержавіюча сталь.
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні.
Використання в посудомийній машині: так.
Країна виробник: Китай
Гарантія: 1 місяць у випадку виробничого дефекту
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Верхний диаметр посуды | 26 (см) |
| Высота стенок | 5.3 см |
| Источник нагрева | Для всех видов плит |
| Съемная ручка | Нет |
| Крышка | Металл |
| Количество ручек | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип посуды | Сковорода универсальная (классическая) |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в духовке | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Нет |
| Цвет | Черный |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Толщина дна | 2.5 мм |
| Толщина стенки | 2.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Pfluon |
- Цена: 1 439 ₴
