
- В наличии
- Код: 00139774
Сковорода ARDESTO Black Mars Avior, 24см, нержавіюча сталь Triply
1 299 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: нержавіюча сталь Triply
Технологія Triply: нержавіюча сталь 304+алюміній+нержавіюча сталь 430 (три шари)
Діаметр: 24 см.
ДІаметр дна: 20 см.
Висота стінок: 5 см.
Товщина стінок: 2,5 мм.
Товщина дна: 2,5 мм.
Зовнішнє полірування: сатин
Антипригарне покриття: PFLUON, 2 шари
Ручка: нержавіюча сталь.
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні.
Використання в посудомийній машині: так.
Країна виробник: Китай
Гарантія: 1 місяць у випадку виробничого дефекту
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Верхний диаметр посуды | 24 (см) |
| Высота стенок | 5 см |
| Источник нагрева | Для всех видов плит |
| Съемная ручка | Нет |
| Крышка | Нет |
| Количество ручек | 1 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип посуды | Сковорода универсальная (классическая) |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в духовке | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Нет |
| Цвет | Черный |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Толщина дна | 2.5 мм |
| Толщина стенки | 2.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Pfluon |
- Цена: 1 299 ₴
