
- В наличии
- Код: 00139772
Склянка висока ARDESTO Ice 420мл, скло, прозорий
109 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип: склянка висока.
Матеріал: скло.
Об'єм: 420 мл.
Висота: 12,5 см.
Верхній діаметр: 8,5 см.
Нижній діаметр: 5,5 см.
Колір: прозорий.
Термостійкість: -20...+100°C.
Використання в посудомийній машині: так.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Высота | 12.5 мм |
| Декоративное оформление | Без декора |
| Цвет | Прозрачный |
| Материал | Стекло |
| Объем | 420 мл |
| Подходит для горячих напитков | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Тип стакана | Высокий |
| Пользовательские характеристики | |
| Верхний диаметр | 8.5 мм |
| Нижний диаметр | 5.5 мм |
- Цена: 109 ₴
