
- В наличии
- Код: 00139756
Набір склянок низьких ARDESTO Black Mars Amber 480мл, 2шт, скло, золотистий
529 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: скло.
Об'єм: 480 мл.
Висота: 10 см.
Верхній діаметр: 7,2 см.
Нижній діаметр: 5 см.
Колір: золотистий.
Упаковка: кольорова коробка.
Використання в посудомийній машині: ні.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Высота | 10 мм |
| Декоративное оформление | Позолота |
| Цвет | Золотистый |
| Количество в наборе | 2 шт |
| Материал | Стекло |
| Нижний диаметр | 5 мм |
| Объем | 480 мл |
| Подходит для горячих напитков | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Тип стакана | Низкий |
| Пользовательские характеристики | |
| Верхний диаметр | 7.2 мм |
- Цена: 529 ₴
