
- В наличии
- Код: 00139736
Набір склянок високих ARDESTO Black Mars Favola 460мл, 2шт, скло, прозоро-золотистий
465 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: скло.
Об'єм: 460 мл.
Висота: 14 см.
Верхній діаметр: 6,8 см.
Нижній діаметр: 6 см.
Колір: прозоро-золотистий.
Упаковка: кольорова коробка.
Використання в посудомийній машині: ні.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Высота | 14 мм |
| Декоративное оформление | Без декора |
| Цвет | Золотистый |
| Количество в наборе | 2 шт |
| Материал | Стекло |
| Нижний диаметр | 6 мм |
| Объем | 460 мл |
| Подходит для горячих напитков | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Тип стакана | Высокий |
| Пользовательские характеристики | |
| Верхний диаметр | 6.8 мм |
- Цена: 465 ₴
