
- В наличии
- Код: 00139429
Контейнер для зберігання харчових продуктів ARDESTO Gemini 1.5л, боросилікатне скло, пластик, прямокутний, прозорий
345 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: боросилікатне скло.
Об'єм: 1500 мл.
Розмір: 23,3х18х8,5 см.
Форма: прямокутна.
Термостійкість: -40+400°C.
Упаковка: кольоровий вкладиш.
Використання в посудомийній машині: так.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Высота | 8.5 мм |
| Длина | 23.3 мм |
| Применение | Универсальное |
| Цвет | Прозрачный |
| Количество предметов в наборе | 1 |
| Материал | Стекло |
| Объем | 1.5 л |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 18 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в микроволновке | Да |
| Хранение в морозильной камере | Да |
| Хранение в холодильнике | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
- Цена: 345 ₴
