
- В наличии
- Код: 00139421
Контейнер для зберігання харчових продуктів ARDESTO Gemini 0.4л, боросилікатне скло, пластик, круглий, прозорий
149 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Об'єм: 400 мл.
Розмір: 13,8x13,8x6,7 см.
Форма: кругла.
Термостійкість: -20+400°C.
Упаковка: кольоровий вкладиш.
Використання в посудомийній машині: так.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Высота | 6.7 мм |
| Длина | 13.8 мм |
| Диаметр | 13.8 мм |
| Применение | Универсальное |
| Цвет | Прозрачный |
| Материал | Стекло |
| Объем | 0.4 л |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Круглая |
| Ширина | 13.8 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в микроволновке | Да |
| Хранение в морозильной камере | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
- Цена: 149 ₴
