
- В наличии
- Код: 00139420
Контейнер для зберігання харчових продуктів ARDESTO Gemini 0.38л, боросилікатне скло, пластик, прямокутний, прозорий
165 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: боросилікатне скло.
Об'єм: 380 мл.
Розмір: 15,7x11,7x5,8 см.
Форма: прямокутна.
Термостійкість: -40+400°C.
Упаковка: кольоровий вкладиш.
Використання в посудомийній машині: так.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Высота | 5.8 мм |
| Длина | 15.7 мм |
| Применение | Универсальное |
| Цвет | Прозрачный |
| Количество предметов в наборе | 1 |
| Материал | Стекло |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 11.7 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в микроволновке | Да |
| Хранение в морозильной камере | Да |
| Хранение в холодильнике | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем | 380 |
- Цена: 165 ₴
