
- В наличии
- Код: 00139417
Контейнер для зберігання харчових продуктів ARDESTO Fresh, 20.5х14х9.5см, пластик, прозорий
125 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: пластик. Розмір: 9,5х20,5х14 см. Використання в посудомийній машині: так. Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту. Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання. Країна виробництва: Туреччина.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Высота | 9.5 мм |
| Длина | 20.5 мм |
| Применение | Универсальное |
| Цвет | Прозрачный |
| Материал | Пластик |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 14 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
- Цена: 125 ₴
