
- В наличии
- Код: 00139406
Контейнер для зберігання харчових продуктів ARDESTO Fresh 3.1л, пластик, прямокутна, сірий
139 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: пластик.
Колір: сірий.
Об'єм: 3.1 л.
Розмір: 19x11x24,5 см.
Використання в посудомийній машині: ні.
Використання в мікрохвильовій печі: не рекомендовано.
Не підходить для заморожування продуктів.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Країна виробник: Туреччина.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Высота | 24.5 мм |
| Длина | 19 мм |
| Применение | Универсальное |
| Цвет | Серый |
| Материал | Пластик |
| Объем | 3.1 л |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 11 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Использование в микроволновке | не рекомендовано |
- Цена: 139 ₴
