
- В наличии
- Код: 00139400
Контейнер для зберігання харчових продуктів ARDESTO Fresh 1.8л, пластик, прямокутна, рожевий
119 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: пластик.
Колір: рожевий.
Розмір: 25,5 x 17,5 x 6,5 см.
Об'єм: 1.8 л.
Використання в посудомийній машині: ні.
Використання в мікрохвильовій печі: так, без кришки.
Не підходить для заморожування продуктів.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Країна виробник: Туреччина.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Высота | 6.5 мм |
| Длина | 25.5 мм |
| Применение | Универсальное |
| Цвет | Розовый |
| Количество предметов в наборе | 1 |
| Материал | Пластик |
| Объем | 1.8 л |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 17.5 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в микроволновке | Да |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
- Цена: 119 ₴
