
- В наличии
- Код: 00139355
Ківш зі скляною кришкою ARDESTO Gemini Anzio, 1.4л, алюміній, чорний
749 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія: Gemini Anzio.
Тип: Ківш з кришкою.
Матеріал: литий алюміній.
Об'єм: 1.4л.
Діаметр: 16см.
Діаметр дна: 12.5см.
Висота стінок: 8см.
Товщина стінок: 1.4мм.
Товщина дна: 2.9 мм.
Колір: чорний.
Антипригарне покриття: Pfluon, 2 шари, мармурове.
Ручка: бакеліт з покриттям SOFT TOUCH.
Кришка: термостійке скла з отвором для виходу пари.
Сумісність з плитами: газові, електричні, склокерамічні, галогенні, індукційні.
Використання в посудомийній машині: ні.
Країна виробник: Китай.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Антипригарное покрытие | Мрамор |
| Внутреннее покрытие | мрамор |
| Диаметр | 16 см |
| Цвет | Черный |
| Крышка | стекло |
| Мерная шкала | Нет |
| Объем | 1.4 л |
| Ручка | Бакелит |
| Тип посуды | Ковш |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в духовке | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Нет |
| Сливной носик | Нет |
| Съемная ручка | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Подходит для индукционных плит | Да |
| Толщина дна | 2.9 мм |
| Толщина стенки | 1.4 мм |
- Цена: 749 ₴
