
- В наличии
- Код: 00139165
Цукорниця ARDESTO Prato, 7.8х7.8х9см, 200мл, порцеляна, білий
159 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія: Prato
Тип: цукорниця
Матеріал: фарфор
Об'єм: 200 мл
Основний колір: білий
Використання в посудомийній машині: так
Використання в СВЧ: так
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого браку.
Країна виробництва: Китай
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Высота | 9 мм |
| Глубина | 7.8 мм |
| Диаметр | 7.8 мм |
| Цвет | Белый |
| Крышка | Есть |
| Ложечка | есть |
| Материал | Фарфор |
| Материал крышки | Фарфор |
| Наличие дозатора | Есть |
| Объем | 200 мл |
| Ширина | 7.8 мм |
- Цена: 159 ₴
