
- Нет в наличии
- Код: 00139162
Цукорниця ARDESTO Imola, 9х9х10.3см, 325мл, порцеляна, білий
195 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія: Imola
Тип: цукорниця
Матеріал: фарфор
Об'єм: 325 мл
Основний колір: білий
Використання в посудомийній машині: так
Використання в СВЧ: так
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого браку.
Країна виробництва: Китай
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Высота | 10.3 мм |
| Глубина | 10.3 мм |
| Цвет | Белый |
| Крышка | Есть |
| Ложечка | есть |
| Материал | Фарфор |
| Материал крышки | Фарфор |
| Наличие дозатора | Есть |
| Объем | 325 мл |
| Ширина | 9 мм |
- Цена: 195 ₴
