
- В наличии
- Код: 00139158
Фруктівниця ARDESTO Iceberg 26х11см, скло, прозорий
525 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип: фруктівниця.
Матеріал: скло.
Розмір: 26х11 см.
Висота: 11 см.
Верхній діаметр: 26,5 см.
Нижній діаметр: 12,7 см.
Колір: прозорий.
Термостійкість: -10...+80°C.
Використання в посудомийній машині: так.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Высота | 11 мм |
| Декоративное оформление | Без декора |
| Длина | 26 мм |
| Диаметр | 26.5 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Крышка | Нет |
| Материал | Стекло |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Состояние | Новое |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Тип посуды | Фруктовница |
| Форма | Круглая |
| Ширина | 11 мм |
- Цена: 525 ₴
