
- В наличии
- Код: 00139150
Серветниця ARDESTO Imola, 11.5х6.7х8.6см, порцеляна, білий
179 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія: Imola
Тип: серветниця
Матеріал: фарфор
Розміри: 11.5х7см
Основний колір: білий
Використання в посудомийній машині: так
Використання в СВЧ: так
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого браку.
Країна виробництва: Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Высота | 8.6 мм |
| Декоративное оформление | Без декора |
| Длина | 11.5 мм |
| Цвет | Белый |
| Материал | Фарфор |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Тип | Салфетница |
| Ширина | 7 мм |
- Цена: 179 ₴
