
- В наличии
- Код: 00139132
Набір для подачі сиру ARDESTO Midori, 28х14х2см, бамбук, метал
379 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія: Midori.
Тип: набір для подачі сиру
Матеріал: бамбук, метал.
Розмір: 28х14х2см.
Упаковка: термоусадочна плівка + кольоровий рукав.
Використання в посудомийній машині: ні.
Гарантія: 1 місяць у разі виробничого дефекту.
Термін придатності: необмежений, не потребує особливих умов для зберігання.
Країна виробництва: Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Высота | 2 мм |
| Длина | 28 мм |
| Крышка | Нет |
| Материал | Дерево |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 14 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Декоративное оформление | Без декора |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
| Хранение в холодильнике | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Тематика декора, рисунка | Без декора |
| Комплектация | |
| Отделение для зубочисток | Нет |
- Цена: 379 ₴
