
- В наличии
- Код: 00130816
Мультипіч Scandix AFDS 4-14
1 980 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Scandix AFDS 4-14 — це сучасний кухонний девайс, що поєднує в собі функції фритюрниці, духовки та гриля. Завдяки технології циркуляції гарячого повітря, ви отримуєте ідеальну золотисту скоринку зовні та соковитість всередині, використовуючи на 80% менше жиру.
Ця мультипіч забезпечує простий і здоровий спосіб приготування ваших улюблених інгредієнтів. Завдяки швидкій циркуляції гарячого повітря та верхній решітці можна приготувати безліч страв. Найкраще те, що мультипіч нагріває їжу в усіх напрямках, і більшість інгредієнтів не потребують олії.
Інтуїтивно зрозумілий LED-дисплей з попередньо встановленими програмами.
Чаша з антипригарним покриттям легко миється та не дає продуктам пригоріти.
Хочете готувати улюблені страви швидше та корисніше? Ця мультипіч стане вашим головним помічником на кухні.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 3.4 кг |
| Ширина | 30.6 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсоединяемый шнур питания | Нет |
| Отсрочка старта | Да |
| Поддержание температуры | Да |
| Таймер | Да |
| Функция самоочистки | Нет |
| Основные | |
| Количество программ приготовления | 10 |
| Максимальная температура нагрева | 200 град. |
| Объем чаши | 4 л |
| Объем | 4 л |
| Потребляемая мощность | 1450 Вт |
| Терморегулятор | Да |
| Тип крышки | Съемная |
| Тип нагревательного элемента | ТЭН |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Черний |
| Количество температурных режимов | 80-200 |
- Цена: 1 980 ₴





