
- Нет в наличии
- Код: 00130733
Вентилятор Arctic P12 Pro PST- 5 Pack (ACFAN00307A)
1 782 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ефективна робота при високому опорі повітря
Завдяки високому статичному тиску вентилятори Pro ефективно проганяють повітря через вузькі простори. Це робить їх ідеальними для радіаторів, перфорованих панелей і сітчастих фільтрів.
Максимальна продуктивність, переосмислена
Оновлена конструкція лопатей вентилятора забезпечує оптимальний баланс між продуктивністю та плавністю роботи.
Оптимізована конструкція підшипника-валу (DBB)
Подвійний шарикопідшипник з подовженим валом ротора забезпечує високу міцність і максимальний термін служби при високих швидкостях обертання.
Автоматичне балансування у двох площинах
Автоматизований процес вимірювання та балансування на двох рівнях забезпечує надзвичайну точність і плавну роботу завдяки точному нанесенню балансувальної маси на різній глибині.
SOTA Мікроконтролер
Знижує шум двигуна, компенсує коливання навантаження та захищає від пускових струмів і зворотної полярності.
Більше потужності — менше шуму
Вентилятор забезпечує високу продуктивність на низьких обертах, створюючи більший повітряний потік і статичний тиск при всього лише 25 дБ(A) — ідеально для тихого та потужного охолодження.
Мінімальні зазори для максимальної ефективності
Забезпечує високий статичний тиск і максимальну ефективність повітряного потоку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Вес | 185 кг |
| Максимальное рабочее давление | 6.9 Па |
| Минимальное рабочее давление | 6.9 Па |
| Напряжение сети | 100~120 В |
| Производительность | 77 куб. м/час |
| Уровень шума | 25 дБ |
| Состояние | Новое |
| Таймер выключения | Нет |
| Тип электродвигателя | Асинхронный однофазный |
| Тип канала | Круглый |
| Тип конструкции промышленного вентилятора | Осевой(Аксиальный) |
| Частота вращения | 3000 об/мин |
| Дополнительные характеристики | |
| Взрывозащищенное исполнение | Нет |
| Направление вращения | Правое |
| Пылезащищеное исполнение | Нет |
| Пожаробезопасное исполнение | Нет |
| Шахтное исполнение | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 25 мм |
- Цена: 1 782 ₴





