
- Нет в наличии
- Код: 00130643
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A3WH
3 861 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
П’ять рівнів потужності
Якщо вам потрібно щось швидко нагріти, наприклад, закип’ятити воду або підігріти негустий суп, вибирайте високу потужність мікрохвиль. Середня потужність підходить для приготування на пару або смаження. Низька потужність більш щадна, але при цьому продукти можуть втрачати вологу.
Автоматичне очищення без використання мийних засобів
Внутрішню поверхню духовки можна очистити, наповнивши термостійку скляну або глиняну чашку водопровідною водою, помістивши її в духовку й активувавши програму AquaClean. Пара, що утворилася, розм’якшить забруднення на стінках духовки. Після закінчення програми просто протріть духовку вологою тканиною.
Автоменю
Якщо ви не знаєте, як приготувати страву, 11 попередньо встановлених програм допоможуть вам спростити процес приготування. Вам потрібно лише вибрати тип страви та ввести вагу, а духовка автоматично налаштує потужність і тривалість приготування.
Пластина, що обертається на 360°
Страви готуються або розігріваються до досконалості без утворення холодних плям. Постійне обертання поворотного столу дає змогу мікрохвилям ефективно й рівномірно нагрівати страви, що готуються. Поворотний стіл також є запорукою оптимального розморожування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Гриль | Нет |
| Конвекция | Нет |
| Максимальная мощность микроволн | 800 Вт |
| Объем | 20 л |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Нет |
| Автоматическая разморозка | Да |
| Автоматические программы приготовления | Нет |
| Замок от детей | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Очистка паром | Да |
| Приготовление на пару | Нет |
| Режим размораживания | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 455 мм |
| Глубина | 353 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип гриля | без грилю |
| Тип управления | Электронне |
- Цена: 3 861 ₴









