
- Нет в наличии
- Код: 00130641
Мультипiч Gorenje AF2700BP
4 752 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Повний контроль над процесом приготування
За допомогою прозорого вікна ви можете відстежувати, чи приготувалася страва. Вам навіть не потрібно відкривати мультипіч, щоб контролювати процес, що не призводить до втрат гарячого повітря та не порушує циклу приготування.
Готуйте, натиснувши одну кнопку
Є 8 встановлених програм на вибір для швидкого та енергоефективного приготування. У цьому випадку температура та час буде встановлено автоматично. Вам просто потрібно помістити їжу у фритюрницю і насолоджуватися хрусткою скоринкою та вологою серединою страви.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Количество программ приготовления | 8 |
| Объем | 9 л |
| Потребляемая мощность | 2700 Вт |
| Терморегулятор | Да |
| Тип крышки | Съемная |
| Тип нагревательного элемента | ТЭН |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Высота | 32.1 мм |
| Глубина | 28 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсоединяемый шнур питания | Нет |
| Отсрочка старта | Да |
| Поддержание температуры | Да |
| Таймер | Да |
| Функция самоочистки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Черний |
| Объем чаши | 9 |
- Цена: 4 752 ₴









