
- Нет в наличии
- Код: 00130632
Вентилятор Arctic P8 PWM PST Black (ACFAN00150A)
297 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оптимізовано для статичного тиску
При розробці нового P8 PWM PST особливу увагу було приділено сфокусованому потоку повітря і, відповідно, високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть за підвищеного опору повітря. Тому P8 PWM PST особливо добре підходить для використання на радіаторах та радіаторах.
Більш ефективна технологія
Двигуном керує ШИМ-мікросхема останнього покоління, що дозволяє новому P8 PWM PST працювати набагато ефективніше, ніж його попередники. Це дозволяє заощаджувати енергію без шкоди для продуктивності.
Максимальна тиша, мінімальна вібрація
Навіть на низьких швидкостях звук роботи нового двигуна ARCTIC ледь помітний. Завдяки синусному намагнічуванню новий двигун створює лише близько 5% вібрації від комутації звичайного двигуна постійного струму без фільтру. Отже, немає необхідності в гумових прокладках через стабільний і плавний крутний момент нового двигуна.
Регулювання за допомогою ШІМ PST від 200 до 3000 об/хв
Завдяки 4-контактному роз’єму швидкість обертання можна регулювати в широкому діапазоні за допомогою ШІМ. Таким чином рівень шуму зводиться до мінімуму, а максимальна ефективність охолодження гарантується, коли це необхідно.
Високоякісний підшипник
Завдяки розробленій у Німеччині комбінації сплаву та мастила, зменшується тертя у підшипнику та досягається більша ефективність. Як наслідок, зменшується виділення тепла, а також рівень шуму підшипників, а це означає, що ви можете насолоджуватися більшим терміном служби вашого вентилятора.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для корпуса |
| Диаметр вентилятора | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 82 г |
| Розміри | 80 х 80 х 25 мм |
| Номинальный ток | 0.09 A |
| Уровень шума | - |
| Подсветка | без підсвічування |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Повітряний потік | 23.4 CFM |
| Давление | 1.9 мм H2O |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Потребляемая мощность | 3.4 Вт |
| Регулювання обертів | є |
| Додаткові дані | - |
| Наличие дисплея | немає |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Технології підсвічування | - |
| Максимальна швидкість обертів | 3000 об/хв |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Колір крильчатки | чорний |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| MTBF | - |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
- Цена: 297 ₴




