
- В наличии
- Код: 00130607
Кулер процесорний Arctic Freezer 36 Black SI (AOCPU00012A)
1 881 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оптимізований радіатор
Ребра радіатора відкриті збоку та дозволяють витяжному вентилятору витягувати додаткове холодне повітря з корпусу ПК через радіатор. Така конструкція з боковим потоком забезпечує ще ефективнішу вентиляцію.
Вентилятори з високим статичним тиском
Arctic спирається на перевірені вентилятори серії P, відомі своєю потужною продуктивністю. Серія P особливо підходить для використання на радіаторах та тепловідводах.
Bulk packing.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Количество кулеров | 2 |
| Максимальная скорость вращения | 1800 об/мин |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Напряжение питания | 12 В |
| Назначение | Для процессора |
| Разъемы | AM4 |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Тип разъема | 4-pin |
| Тип системы охлаждения | Активное охлаждение |
| Совместимость с моделью | Tacoma |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 890 г |
| Высота | 159 мм |
| Глубина | 104 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черний |
| Особенности | Підсветка без підсвічування |
- Цена: 1 881 ₴







