
- В наличии
- Код: 00130568
Крісло для геймерів Cougar Ranger One
11 879 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виготовлене з матеріалів преміум-класу, таких як міцна сталева рама та високоякісні компоненти, Ranger One пропонується зі стильним ромбоподібним візерунком, що забезпечує міцність та додає нотку витонченої елегантності. Завдяки відкидній підставці для ніг та рухомій спинці вона гарантує чудовий комфорт під час тривалих ігрових сесій.
Ромбоподібний візерунок у клітинку додає нотку вишуканості та забезпечує довговічність крісла.
Зручна бічна кишеня зберігає все необхідне під рукою, дозволяючи вам зосередитись на грі.
Ергономічна підтримка області голови та попереку усуває напругу та втому, зберігаючи ваш спокій та здоров’я протягом усієї сесії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Тип комплектуемых колесиков | Нейлоновые |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 66 см |
| Ширина сиденья | 49 см |
| Ширина спинки | 66 см |
| Габаритные размеры кресла | |
| Глубина кресла | 60 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Крестовина | металл |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Мягкая подушка спинки | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Механизм качания | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Подлокотник | пластик;метал |
| Основание кресла | Хрестовина немає |
- Цена: 11 879 ₴









