
- В наличии
- Код: 00130422
Крісло для геймерів TX3 Core Smart Loft Dark Grey (TEGC-207010Z.Z1)
15 642 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
TX3 Core Smart Loft - сучасне ергономічне крісло для геймерів
Завдяки технології CORE.RDY, єдиній у своєму роді поперековій опорі, яка самостійно підлаштовується під вашу поставу в усіх напрямках, TX3 Core забезпечує максимально ергономічне сидіння. Побудоване з багатофункціональним механізмом SYNC5 для 5-стороннього регулювання відповідно до вашого тіла та положення сидіння.
Пять рівнів комфорту
Налаштуйте своє крісло відповідно до вашої унікальної форми тіла, розміру та постави. TX3 Core Smart побудовано з SYNC5, багатофункціональним механізмом, який дозволяє регулювати 5 напрямків. Core — перше крісло з вбудованими механізмами синхронного нахилу спинки та сидіння.
Синхронний нахил
Ми надаємо пріоритет комфорту користувача, тому ви можете просто відкинутися на спинку крісла і розслабитися, відчуваючи переваги нашого інноваційного дизайну. Синхронний нахил дозволяє спинці та сидінню рухатися разом в оптимальному співвідношенні, забезпечуючи ергономічну підтримку для всього тіла.
CORE.RDY 180 ТЕХ. Комфорт з будь-якого положення
Більше не потрібно невтомно рухати тілом, намагаючись знайти найкраще положення. Технологія CORE.RDY — це унікальна поперекова опора, яка самостійно підлаштовується під вашу поставу в усіх напрямках і забезпечує достатню підтримку для вашого хребта в будь-який момент часу, забезпечуючи максимально ергономічну ігрову можливість.
Ергономічний підголівник з бічною підтримкою. Насолоджуйтеся комфортом шиї з усіх сторін
Конструкція ергономічного підголівника з вбудованою крильчастою опорою забезпечує зручне положення голови. Ця напівкругла подушка дає вам більше позицій для відпочинку та полегшує біль у м’язах, а м’яка піна з ефектом пам’яті огортає вашу голову та шию. За допомогою нашого посиленого еластичного ременя ви можете регулювати підголівник, і він не зрушиться, коли вам потрібно залишитись на місці.
| Основные | |
|---|---|
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 125 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с роликами |
| Тип комплектуемых колесиков | Нейлоновые |
| Цвет | Темно-серый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Вес кресла | 25.3 кг |
| Размеры спинки и сидения | |
| Высота спинки | 53 см |
| Ширина сиденья | 53 см |
| Ширина спинки | 53 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Основной обивочный материал | ткань |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | металл |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Мягкая подушка спинки | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Нет |
| Механизм качания | Нет |
- Цена: 15 642 ₴







