
- В наличии
- Код: 00130421
Крісло для геймерів TX3 XTC Mesh Black (TEGC-3054101.11)
15 642 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
TX3 XTC має надзвичайно стильний і функціональний X-подібний дизайн, щоб підтримувати вас протягом усього дня. Завдяки дихаючому сітчастому матеріалу та ергономічно вигнутій спинці, яка обіймає вашу верхню частину тіла, ви подбаєте про ваше здоров’я та комфорт, щоб ви могли зосередитися на поточній битві.
Усі нові крісла TX3 оснащені багатофункціональним механізмом SYNC, який дозволяє використовувати кілька варіантів регулювання для чудової ергономіки. Відрегулюйте свій стілець відповідно до вашої індивідуальної форми тіла, розміру та постави. XTC побудовано з SYNC5, багатофункціональним механізмом, який дозволяє регулювати в 5 напрямках.
Синхронний нахил
Ми надаємо пріоритет комфорту користувача, тому ви можете просто відкинутися на спинку крісла і розслабитися, відчуваючи переваги нашого інноваційного дизайну. Синхронний нахил дозволяє спинці та сидінню рухатися разом в оптимальному співвідношенні, забезпечуючи ергономічну підтримку для всього тіла.
Підтримка хребта
XTC адаптується до вашого положення сидіння та форми тіла. Ми розробили поперекову опору, яка обіймає вашу нижню частину спини та не напружує ваше тіло коли ви відкидаєтеся назад у положення для відпочинку.
Пасивне охолодження для ваших ніг і спини
Дихаючий сітчастий матеріал дозволяє повітрю вільно циркулювати, зберігаючи прохолоду та енергію протягом тривалого часу. Високоміцна тканина фіксує вас на місці.
Регулювання глибини сидіння
Досягніть оптимальної постави та зменште тиск на спину та ноги за допомогою нашої функції регулювання глибини сидіння. Відчуйте краще здоров’я та гарне самопочуття з максимальними ергономічними перевагами.
| Основные | |
|---|---|
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 125 кг |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Основание кресла | Крестовина с роликами |
| Тип комплектуемых колесиков | Нейлоновые |
| Размеры спинки и сидения | |
| Глубина сиденья | 53 см |
| Ширина сиденья | 53 см |
| Ширина спинки | 51 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Основной обивочный материал | Сетка |
| Подлокотник | пластик |
| Крестовина | металл |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Мягкая подушка спинки | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Угол наклона спинки кресла | Нет |
| Механизм качания | Нет |
- Цена: 15 642 ₴









