
- Нет в наличии
- Код: 00130406
Ігрова поверхня Blizzard Hearthstone Heroes (FBLMPHSHEROES21XL)
880 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ігрова поверхня має вражаючий дизайн, натхненний героями популярної карткової гри Hearthstone. Ігрова поверхня демонструє ілюстрації кількох героїв гри, кожен зі своєю унікальною бронею, зброєю та навичками. Герої зображені в яскравих деталях, зі складним дизайном і сміливими кольорами, що ідеально передають химерний і фантастичний світ Hearthstone. Ця ігрова поверхня ідеально підходить для шанувальників Hearthstone, які шукають зручну та чутливу поверхню для покращення ігрового досвіду, а також демонструють свою любов до світу популярної карткової гри.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Blizzard Entertainment |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровое поле |
| Упаковка | Блистер |
| Размеры | |
| Высота | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 420 мм |
| Материал | Полиэстер |
| Ширина | 420 мм |
- Цена: 880 ₴



