
- Нет в наличии
- Код: 00130388
Модуль пам`яті DDR5 2x24GB/7000 Patriot Viper Elite 5 RGB (PVER548G70C32KW)
41 788 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Продуктивна DRAM-пам’ять Viper Elite 5 RGB DDR5
Єдиний у своєму роді білий алюмінієвий теплозахисний екран.
Продуктивність професійного рівня до 7000 МТ/с та ємність до 96 ГБ
Високоякісна мікросхема: обрана та перевірена для розширених можливостей розгону.
100% тестування вручну: повністю протестовані та налаштовані профілі для максимальної продуктивності.
Розблокований PMIC: розблокована потужність для забезпечення повної продуктивності XMP і вище.
Підтримка Intel XMP 3.0 та AMD EXPO
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Patriot |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 2 |
| Номинальное напряжение, В | 1.45 В |
| Объем одного модуля | 24 GB |
| Особенности | RGB подсветка |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Система охлаждения | Пассивная (радиатор) |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Пользовательские характеристики | |
| Массив | PC5-56000 |
| Напряжение питания | 1.45В |
| Частота памяти | 7000 МГц |
- Цена: 41 788 ₴







