
- Нет в наличии
- Код: 00130378
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/6000 Apacer NOX RGB Silver (AH5U32G60C622NWAA-2)
15 971 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неперевершена швидкість, яку ви прагнете
Підтримує технології розгону Intel XMP 3.0 та AMD EXPO одним клацанням, забезпечуючи справжню потужність розгону на вражаючих 8000 МТ/с. Випробуйте швидкість, яку ви прагнете, і потужність, щоб домінувати в кожній битві.
Амбітні зборки, на яких ви наполягаєте
Завдяки низькопрофільному дизайну товщиною менше 44 мм, цей модуль пам’яті забезпечує підвищену гнучкість для легкої установки, підтримуючи навіть найамбітніші зборки для максимальної продуктивності. Зосередьте свої думки на розвитку внутрішньої сили, що дозволить вам досягти успіху в кожній грі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 2 |
| Номинальное напряжение, В | 1.25 В |
| Объем одного модуля | 16 GB |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Система охлаждения | Пассивная (радиатор) |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота памяти | 6000 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Массив | PC5-48000 |
| Напряжение питания | 1.25В |
| Особенности | Низькопрофільна (Low Profile);Підсвітка RGB |
- Цена: 15 971 ₴


