
- Нет в наличии
- Код: 00130372
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/5200 Apacer NOX RGB Silver (AH5U32G52C522NWAA-2)
15 936 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ви лише за один клік від справжньої потужності розгону
Підтримка технологій розгону. Увімкніть цей режим, коли будете готові перемогти своїх суперників!
Тільки найкращі чипи для кожного модуля
Модулі пам’яті Apacer, створені на основі найкращих ігрових чипів DRAM на ринку, забезпечують виняткову сумісність і високу продуктивність із багатьма провідними брендами материнських плат, включаючи сучасні моделі від ASUS, ASRock, MSI та GIGABYTE. Підвищіть продуктивність і надійність вашої системи завдяки цьому унікальному поєднанню інновацій і якості.
Високоякісний радіатор зі сплаву забезпечує ефективне розсіювання тепла
Композитний сплав і новаторська конструкція відводять тепло від чутливих компонентів, дозволяючи йому безпечно розсіюватися.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 2 |
| Массив | PC5-41600 |
| Номинальное напряжение, В | 1.25 В |
| Объем одного модуля | 16 GB |
| Особенности | RGB подсветка |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Система охлаждения | Пассивная (радиатор) |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота памяти | 5200 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение питания | 1.25В |
- Цена: 15 936 ₴


