
- Нет в наличии
- Код: 00130371
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/5600 Apacer Panther RGB (AH5U32G56C5229BAA-2)
22 914 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оперативна пам’ять Apacer Panther RGB стандарту DDR5 орієнтована використання у складі потужних ПК ігрового рівня. Зовні вона виділяється алюмінієвим радіатором з образом пантери, комбінованим забарвленням та світловою панеллю з інтегрованими світлодіодами RGB. Панель із алюмінію швидко відводить тепло та підтримує стабільну температуру при різних навантаженнях. Мікросхема керування живленням підвищує стабільність роботи модулів Apacer Panther RGB.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 2 |
| Массив | PC5-44800 |
| Номинальное напряжение, В | 1.25 В |
| Объем одного модуля | 16 GB |
| Особенности | RGB подсветка |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Система охлаждения | Пассивная (радиатор) |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота памяти | 5600 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение питания | 1.25В |
- Цена: 22 914 ₴




