
- Нет в наличии
- Код: 00130370
Праска Gorenje SIH3200WR
1 980 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Висока потужність для кращої продуктивності
Вибираючи праску, пам’ятайте: чим вища потужність, тим краще її ефективність. Модель Gorenje SIH3200WR з потужністю 3200 Вт ідеально відповідає цій вимозі. Ця парова праска стане чудовим рішенням для догляду за вашим одягом, завдяки потужній подачі пари та елегантному дизайну, що полегшує прасування щодня. Регульовані налаштування пари дозволяють вибирати оптимальну силу для різних тканин: від повної потужності для льону, джинсу чи полотна до мінімальної для бавовни або шовку.
Менше енергії для більшого ефекту
Керамічне покриття підошви рівномірно розподіляє тепло, що забезпечує гладке та ефективне прасування. Воно запобігає прилипання тканин і усуває статичну електрику, забезпечуючи легке ковзання та довговічність.
Функція самоочищення
Ця важлива функція продовжує термін служби праски та підвищує її ефективність. Нагрійте праску до високої температури та натисніть кнопку "самоочищення". Велика кількість води вивільниться через гарячу підошву, видаляючи накип і домішки. Повторіть процедуру за потреби, поки вода не стане чистою.
Шнур 2.5 м для вашої зручності
Довгий шнур живлення дозволяє легко переміщатися по кімнаті, знайти зручне місце для прасування та навіть дивитися телевізор або спілкуватися з родиною під час роботи.
Великий резервуар для води
Місткий резервуар об’ємом 420 мл зменшує потребу в частих дозаправках, заощаджуючи ваш час та покращуючи ефективність прасування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Потребляемая мощность | 3200 Вт |
| Тип | Утюг |
| Функция автоотключения | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматическая смотка шнура | Нет |
| Беспроводная технология | Нет |
| Отсек для шнура | Нет |
| Длина сетевого шнура | 2.5 м |
| Цвет корпуса | Белый |
| Возможность долива воды | Да |
| Мерный стакан | Нет |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Противокапельная система | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Функция самоочистки | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем котла (бака для воды) | 420 л |
| Объем резервуара для воды | 420 |
- Цена: 1 980 ₴









