
- Нет в наличии
- Код: 00130358
Вентилятор Arctic P8 Slim PWM PST Black (ACFAN00295A)
297 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Arctic P8 Slim PWM PST Black - 80-мм низькопрофільний вентилятор із ШІМ-регулюванням та кабельним розгалужувачем
Вентилятор має монтажну глибину лише 15 мм. Це робить його ідеальним вибором для збірок малого форм-фактора (SFF).
Під час розробки P8 Slim PWM PST особливий акцент був зроблений на сфокусованому повітряному потоці та на високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження, навіть за підвищеного опору повітря.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Основные | |
| Назначение | Для корпуса |
| Диаметр вентилятора | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 45 г |
| Розміри | 80 х 80 х 15 мм |
| Номинальный ток | 0.09 A |
| Уровень шума | - |
| Подсветка | без підсвічування |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Повітряний потік | 22.5 CFM |
| Давление | 2.35 мм H2O |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Потребляемая мощность | 1.08 Вт |
| Регулювання обертів | є |
| Додаткові дані | - |
| Наличие дисплея | немає |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Технології підсвічування | - |
| Максимальна швидкість обертів | 3000 об/хв |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Колір крильчатки | чорний |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| MTBF | - |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
- Цена: 297 ₴






