
- Нет в наличии
- Код: 00130316
Пилосос Karcher WD 3 P V-17/4/20 (1.628-170.0)
5 445 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Енергоефективний апарат WD 3 P V-17/4/20 розвиває високу силу всмоктування при низькій споживаній потужності (лише 1000 Вт). При цьому він оптимально поєднується з всмоктувальним шлангом і з насадкою для підлоги, завдяки чому забезпечуються чудові результати збору будь-якого сміття - сухого або вологого, великого або дрібного. Цей господарський пилосос, що вражає своєю компактністю, оснащений міцним 17-літровим пластиковим сміттєзбірником, 4-метровим кабелем, 2-метровим всмоктувальним шлангом і фільтр-мішком з нетканого матеріалу.
Завдяки нерозбірному патронному фільтру він дозволяє змінювати операції вологого та сухого прибирання без заміни фільтра. Вбудована штепсельна розетка з автоматикою вмикання/відключення дозволяє підключати до нього електроінструменти (лобзики, шліфувальні машини тощо) для негайного збирання пилу та стружки, що утворюються під час виконання робіт з ними. Функція видування значно полегшує очищення важкодоступних місць. Для компактного зберігання апарата шланг підвішується на моторній частині, кабель – на спеціальному гаку, а подовжувальні трубки та насадка для підлоги закріплюються на відбійнику.
Замки Pull & Push дозволяють дуже легко приєднувати та від’єднувати сміттєзбірник. Рукоятка може зніматися з всмоктувального шланга для прикріплення насадок безпосередньо до нього.
Подовження терміну гарантійного обслуговування
При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Емкость бака | 17 л |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина шнура | 4 м |
| Напряжение питающей сети | 220 В |
| Особенности | Комплект для подключения электроинструментов |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип промышленного пылесоса | Мобильный |
| Фильтр для защиты мотора | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 492 мм |
| Ширина | 349 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальная мощность (W) | 1000 кВт |
- Цена: 5 445 ₴





