
- В наличии
- Код: 00130314
Модуль пам`ятi SO-DIMM 8GB/2133 DDR4 G.Skill Ripjaws (F4-2133C15S-8GRS)
3 764 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
G.SKILL Ripjaws DDR4 SO-DIMM - ідеальне оновлення системи, що забезпечує швидшу передачу даних і більш високу енергоефективність, ніж будь-коли. Випробуйте новий стандарт швидкості з Ripjaws DDR4 SO-DIMM вже сьогодні!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | G.SKILL |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 1 |
| Напряжение питания | 1,2 В |
| Номинальное напряжение, В | 1.2 В |
| Объем одного модуля | 8 GB |
| Система охлаждения | Пассивная (радиатор) |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Форм-фактор | SODIMM |
| Частота памяти | 2133 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Массив | PC4-17000 |
| Особенности | non-ECC;Unbuffered |
| Назначение | Для ноутбуков |
- Цена: 3 764 ₴

