
- Нет в наличии
- Код: 00130306
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/5200 G.Skill Ripjaws S5 Black (F5-5200J4040A16GX2-RS5K)
15 629 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ripjaws S5 - це серія високопродуктивних модулів пам’яті DDR5 DRAM, створених з використанням перевірених вручну мікросхем пам’яті, які пройшли суворі перевірки G.SKILL. Кожен комплект пам’яті Ripjaws S5 забезпечує ідеальний баланс між продуктивністю, сумісністю та стабільністю та доступний у матово-чорному або матово-білому алюмінієвому радіаторі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | G.SKILL |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 2 |
| Массив | PC5-51200 |
| Номинальное напряжение, В | 1.1 В |
| Объем одного модуля | 16 GB |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Система охлаждения | Пассивная (радиатор) |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота памяти | 5200 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение питания | 1.1В |
| Особенности | non-ECC;Unbuffered |
- Цена: 15 629 ₴





