
- В наличии
- Код: 00130299
Модуль пам`яті SO-DIMM 16GB/5600 DDR5 Patriot Signature Line (PSD516G560081S)
12 384 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оперативна пам’ять DDR5 серії Signature Line від Patriot призначена для роботи на платформах Intel наступного покоління. Завдяки робочій напрузі всього 1.1, пам’ять DDR5 споживає менше енергії, порівняно з DDR4. Модулі пам’яті SL DDR5 оснащені мікросхемою PMIC для контролю та керування живленням. Кожен модуль Signature Line DDR5 має вбудований термодатчик для захисту від теплових навантажень. На додаток сучасна система корекції помилок (On-Die ECC) підвищує точність обробки даних та загальну стабільність роботи вашого пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Patriot |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 1 |
| Массив | PC5-44800 |
| Номинальное напряжение, В | 1.1 В |
| Объем одного модуля | 16 GB |
| Особенности | Поддержка ECC |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Форм-фактор | SODIMM |
| Частота памяти | 5600 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение питания | 1.1В |
| Назначение | Для ноутбуков |
| Система охлаждения | немає |
- Цена: 12 384 ₴



