
- В наличии
- Код: 00130289
Плита настільна Термія ЕПТ 2-2,0/220В(230В)(ш) М2(б)
1 812 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Практичний компроміс між електроплитками з чавунними конфорками та електроплитками з двокінцевими трубчастими нагрівальними елементами
Розширена робоча поверхня трубчастого нагрівача, яка контактує з дном посуду
Піддон конфорки з нержавіючої сталі дзеркального полірування
Зручне підняття нагрівального елементу при чищенні дна піддона конфорки
Світлова індикація увімкненого стану нагрівального елементу конфорки
Безступінчастий регулятор рівня нагріву
Деталі корпусу виготовляються з якісної сталі та покриті порошковою емаллю
Основні кольори покриття корпусу плиток: білий або коричневий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Термія |
| Гриль | Нет |
| Конвекция | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор работы | Да |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Защита от перегрева | Да |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
| Таймер | Нет |
| Терморегулятор | Да |
| Функция подогрева | Нет |
| Функция размораживания | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.8 кг |
| Высота | 9.6 мм |
| Глубина | 28.5 мм |
| Ширина | 50.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дисплей | без дисплея |
| Тип управления | поворотний перемикач |
| Функция автоотключения | немає |
- Цена: 1 812 ₴
