
- В наличии
- Код: 00130285
М`ясорубка SeaBreeze SB-003
1 386 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пристрій виготовлений з міцного пластику. Лоток для м’яса також зроблений із пластику, що полегшує його миття та подальше використання.
Перед вами техніка повністю готова до використання за рахунок додаткових аксесуарів, якими укомплектована.
Насадки для ковбасок та кебе дозволять сформувати готові до подальшої обробки напівфабрикати.
Толкатель допоможе акуратно просунути шматочки до ріжучих елементів.
Для створення фаршу використовують диски з отворами (2 штуки).
Щоб очистити робочу камеру від окремих шматочків продуктів, що застрягли, використовують функцію реверсу. Вона запускає хід усієї системи у зворотному напрямку. Таким чином, ви зможете легко продовжити роботу, навіть не використовуючи штовхач.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sea breeze |
| Защита от перегрузок | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальная мощность | 2600 Вт |
| Мощность при заблокированном двигателе | 2600 Вт |
| Производительность мясорубки | 2 кг/мин |
| Реверс | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Отсек для шнура | Нет |
| Насадка для приготовления пюре | Нет |
| Насадка-кеббе | Да |
| Насадка-соковыжималка для цитрусовых | Нет |
| Насадка-соковыжималка для ягод | Нет |
| Насадка-терка | Нет |
| Насадка-шинковка | Нет |
| Прорезиненные ножки | Нет |
| Толкатель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Черний |
- Цена: 1 386 ₴

