
- Нет в наличии
- Код: 00130280
Хлібопіч First FA-5152-3-BA
3 564 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Свіжий хліб чудової якості у будь-який момент: компактна хлібопічка з функцією таймера та двома гачками для тіста випікає хліб та тістечка у найкоротші терміни та підтримує ідеальну температуру хліба завдяки функції підтримки тепла. Просто помістіть інгредієнти у форму для випікання з антипригарним покриттям та виберіть програму та ступінь підсмажування. Зручна електроніка пропонує 12 автоматичних програм із двома розмірами хліба для всіх сортів борошна та на будь-який смак.
Насолоджуйтесь свіжим змішаним хлібом, французьким хлібом, хлібом з цільнозернового борошна, солодким хлібом, хлібом для сендвічів та безглютеновим хлібом або легко приготуйте тісто для тортів або піци. Випічка з варенням теж нескладна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Отсрочка старта | Да |
| Регулировка веса выпечки | Нет |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Отсек для шнура | Нет |
| Дисплей | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Материал корпуса | Пластик |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7 кг |
| Высота | 430 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Комплектация | |
| Книга рецептов | Нет |
| Мерный стакан | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет корпуса | Черний |
| Максимальный вес выпечки | 1250 |
| Тип управления | кнопкове |
- Цена: 3 564 ₴




