
- Нет в наличии
- Код: 00130267
Кулер процесорний GameMax Ice Blade FRGB
663 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Повітряний охолоджувач процесора GameMax Ice Blade FRGB. Він оснащений 40 елементами ребер проникаючої конструкції та металевими кріпленнями високого рівня.
Трубки з чистої міді 4x6 мм і вакуумні теплові трубки можуть підключатися безпосередньо до процесора. Таким чином, тепло може швидко передаватися до плавників без будь-яких перешкод. Ребра цього процесорного охолоджувача FRGB використовують технологію згинання, яка сприяє гарній вентиляції та теплопровідності між ребрами.
Цей вентилятор для процесора FRGB є безпечним і простим в обслуговуванні завдяки знімним кріпленням вентилятора, виготовленим із металевих матеріалів, щоб уникнути можливого пошкодження під час транспортування. Барвистий вентилятор і м’які лопаті вентилятора поєднуються один з одним, створюючи яскраве відчуття краси.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Класс качества | Original |
| Цвет | Черный |
| Количество кулеров | 1 |
| Максимальная скорость вращения | 1600 об/мин |
| Напряжение питания | 12 В |
| Особенности | Подсветка |
| Назначение | Для процессора |
| Система охлаждения | Активная (кулер) |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Тип разъема | 3-pin |
| Тип системы охлаждения | Активное охлаждение |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 155 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал радиатора | алюміній/мідь |
| Мoдель | Socket 1151 |
| Разъемы | LGA1151;LGA1155;LGA1150;LGA775;LGA136 |
| Совместимость с моделью | Socket 1151 |
- Цена: 663 ₴





