
- Нет в наличии
- Код: 00130241
Модуль пам`ятi DDR4 2х8GB/3200 Apacer NOX RGB White (AH4U16G32C28YNWAA-2)
7 258 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надширококутний RGB-світлорозсіювач, на якому добре видно природні переливи світлодіодного підсвічування.
Високоякісний алюмінієвий розподільник тепла
Оснащений радіатором з високоякісного алюмінієвого сплаву з чудовою тепловіддачею.
Ретельно відібрані ІС
Завдяки технології виготовлення модулів пам"яті Apacer і виробничим можливостям ретельно відібрані ІС демонструють високу стабільність навіть при роботі з високою швидкістю і сумісність з основними брендами системних плат.
Сертифікація RGB Sync
Сертифікований основними виробниками програмного забезпечення для системних плат, такими як ASUS AURA sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync і ASRock Polychrome Sync.
Підтримка Intel XMP 2.0 при якій розгін системних плат на платформі Intel виконується максимально ефективно і без ручного налаштування параметрів BIOS.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 2 |
| Номинальное напряжение, В | 1.35 В |
| Объем одного модуля | 8 GB |
| Особенности | RGB подсветка |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота памяти | 3200 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Массив | PC4-25600 |
| Напряжение питания | 1.35В |
| Система охлаждения | Пасивна (радиатор) |
- Цена: 7 258 ₴

