
- Нет в наличии
- Код: 00130225
Модуль пам`ятi DDR5 2x32GB/6400 G.Skill Trident Z5 RGB Silver (F5-6400J3239G32GX2-TZ5RS)
56 847 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
G.Skill Trident Z5 RGB – найновіша флагманська лінійка легендарної пам'яті від відомого світового бренду G.Skill. Створена для ентузіастів, екстремальних геймерів, любителів пошуку найкращих комплектуючих для свого ПК. Є не тільки продуктивною, а й стильною оперативною пам'яттю, адже виконана у своєму індивідуальному стилі та має RGB підсвічування.
Оптимізована для повної сумісності із найновішими процесорами для кожного нового покоління платформ Intel. Побудована для досягнення високого рівня продуктивності, здатна наділити високою швидкодією будь-який ігровий комп'ютер або робочу станцію. Виконана в яскравому дизайні, що підкреслюється поєднанням матового алюмінію та срібного радіатора. Планки протестовані на різних материнських платах відповідно до високих стандартів якості, створених для надійності та стабільності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | G.SKILL |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 2 |
| Номинальное напряжение, В | 1.4 В |
| Объем одного модуля | 32 GB |
| Особенности | RGB подсветка |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Система охлаждения | Пассивная (радиатор) |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота памяти | 6400 МГц |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Массив | PC19200 |
| Напряжение питания | 1.4В |
- Цена: 56 847 ₴





