
- Нет в наличии
- Код: 00130153
Модуль пам`ятi DDR5 2x16GB/6000 G.Skill Trident Z5 Black (F5-6000J3636F16GX2-TZ5K)
22 705 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пам’ять DDR5 серії Trident Z5 - це нові флагманські комплекти пам’яті G.SKILL, розроблені для високоякісної роботи на платформі DDR5 нового покоління. Пам’ять DDR5 серії Trident Z5 із зовнішнім та обтічним дизайном алюмінієвого радіатора, доступного в кольорі сріблястого металу або матово-чорного кольору, є ідеальним вибором для геймерів, оверклокерів, створювачів контенту та ентузіастів для створення високовиробничої системи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | G.SKILL |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 2 |
| Номинальное напряжение, В | 1.35 В |
| Объем одного модуля | 16 GB |
| Особенности | non-ECC |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Система охлаждения | Пассивная (радиатор) |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота памяти | 6000 МГц |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Массив | PC5-48000 |
| Напряжение питания | 1.35В |
- Цена: 22 705 ₴


