
- Нет в наличии
- Код: 00130092
Модуль пам`ятi DDR4 2x16GB/3600 G.Skill Ripjaws V Black (F4-3600C16D-32GVKC)
15 815 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оперативна пам'ять G.Skill RIPJAWS V [F4-3600C16D-32GVKC] 32 ГБ пропонується вам комплектом із двох планок DIMM DDR4, кожна з яких відрізняється об'ємом 16 ГБ. Набір пари модулів пам'яті призначений для експлуатації в ігровому системному блоці, що робить його привабливим для геймера або любителя продуктивного "заліза". Використовуючи планки з пропускною здатністю PC28800 і найбільшою тактовою частотою 3600 МГц, ви зможете наростити швидкодію вже наявного системного блоку або укомплектувати продуктивне складання.
Планки ОЗУ комплекту G.Skill RIPJAWS V [F4-3600C16D-32GVKC] 32 ГБ відрізняються висотою 41 мм і передбачають роботу при вхідній напрузі 1.35 В. Модулі мають таймінги 16-19-19-39 і мають чорні радіатори, які та друкованими платами. Завдяки цим стильним тепловідведенням відбувається більш продуктивне розсіювання тепла, що виділяється планками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | G.SKILL |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 2 |
| Номинальное напряжение, В | 1.35 В |
| Объем одного модуля | 16 GB |
| Особенности | non-ECC |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Система охлаждения | Пассивная (радиатор) |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота памяти | 3600 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Массив | PC28800 |
| Напряжение питания | 1.35В |
- Цена: 15 815 ₴





