
- В наличии
- Код: 00130091
Модуль пам`ятi DDR4 16GB/3200 G.Skill Aegis (F4-3200C16S-16GIS)
7 483 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ідеальне вирішення для ігрових ПК
Модулі пам'яті, належали до сімейства Aegis, призначеного для модернізації, підвищення продуктивності та високої стабільності на новітніх ігрових системах.
Якісно створена
Пам'ять створена з високоякісних відібраних вручну компонентів і протестовані за суворими стандартами G.Skill, на всіх основних материнських платах більшості виробників, Пам'ять Aegis Gaming DDR4 призначена для кращої сумісності та стабільності найширшого вибору материнських плат.
Ефективна потужність
Розроблена з низькою напругою 1.2 ~ 1.35 В за стандартом DDR4, це знижує вимогу з напруги на 20%, як порівняти з наборами пам'яті DDR3! Тепер ваша система може працювати ще швидше.
Профілі XMP 2.0
Просто встановіть і грайте. Запрограмовані з останніми профілями Intel XMP 2.0. Єдине, що між вами й екстремальною продуктивністю — просте встановлення.
Як радіатор використовується термонаклейка для розсіювання тепла.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | G.SKILL |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 1 |
| Напряжение питания | 1,2 В |
| Номинальное напряжение, В | 1.35 В |
| Объем одного модуля | 16 GB |
| Особенности | non-ECC |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Система охлаждения | Пассивная (радиатор) |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота памяти | 3200 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Массив | PC4-17000 |
- Цена: 7 483 ₴


