
- В наличии
- Код: 00130088
Модуль пам`ятi DDR4 2x8GB/3200 G.Skill Flare X (F4-3200C16D-16GFX)
7 789 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розроблений для останніх платформ AMD Ryzen, набір пам'яті DDR4 серії Flare X знаменує собою повернення легендарної пам"яті Flare, що забезпечує приголомшливу продуктивність в пам'яті DDR попереднього покоління. Оновіть вашу наступну систему AMD до новітньої ігрової платформи або потужної робочої станції з пам'яттю DDR4 серії Flare X!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | G.SKILL |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 2 |
| Номинальное напряжение, В | 1.35 В |
| Объем одного модуля | 8 GB |
| Особенности | Низкопрофильная (Low Profile) |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Система охлаждения | Пассивная (радиатор) |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота памяти | 3200 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Массив | PC4-25600 |
| Напряжение питания | 1.35В |
- Цена: 7 789 ₴

