
- В наличии
- Код: 00130087
Модуль памяти DDR4 2x16GB/3600 Patriot Viper Steel (PVS432G360C8K)
15 403 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оперативна пам'ять - один із найважливіших компонентів, який забезпечує швидкість обробки даних у комп'ютерній системі. Ця планка виготовлена компанією Patriot, в основі лежать чіпи з високим запасом надійності.
Patriot Viper Steel – оперативна пам'ять нового типу, головною метою створення якої є забезпечення продуктивності роботи системи. Сумісна з платформами останнього покоління Intel та AMD, підтримує технологію розгону XMP 2.0. Охолоджується за рахунок алюмінієвого радіатора, який відводить надлишкове тепло та підтримує оптимальну температуру компонента.
Виготовлена у форм-факторі DIMM, що означає її призначення для встановлення системи настільних ПК. Заявлена частота роботи – 3600 МГц.
Має цікавий дизайн з логотипом, підійде для сміливих за стилем систем, корпусів з прозорими панелями та підсвічуванням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Patriot |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 2 |
| Номинальное напряжение, В | 1.35 В |
| Объем одного модуля | 16 GB |
| Особенности | non-ECC |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Система охлаждения | Пассивная (радиатор) |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота памяти | 3600 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Массив | PC17000 |
| Напряжение питания | 1.35В |
- Цена: 15 403 ₴






