
- Нет в наличии
- Код: 00130075
Модуль пам`яті DDR4 4GB/2666 Patriot Signature Line (PSD44G266681)
2 147 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модулі оперативної пам'яті серії Patriot Signature Line забезпечують надійність і продуктивність вашої системи. Пам'ять побудована на базі якісних компонентів.
Компанія Patriot гарантує, що кожен модуль відповідає галузевим стандартам.
З планкою пам'яті Patriot Signature Line можна значно підвищити продуктивність ПК або ноутбука залежно від форм-фактора і типу модуля.
Оперативна пам'ять серії Patriot Signature Line представлена в різних модифікаціях і з різними частотними характеристиками. Це дасть змогу кожному користувачеві підібрати планку для своєї системи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Patriot |
| Класс качества | Original |
| Количество модулей в комплекте | 1 |
| Массив | PC4-21300 |
| Напряжение питания | 1,2 В |
| Номинальное напряжение, В | 1.2 В |
| Объем одного модуля | 4 GB |
| Особенности | non-ECC |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Состояние | Новое |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота памяти | 2666 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Система охлаждения | немає |
- Цена: 2 147 ₴
